FAQ

Co mám dělat, když se mi zalíbil některý z programů na Týdnu učitelství, ale v té době mám povinnou výuku?

Pokud Ti to pomůže, tak přímo na akci budeme rozdávat oficiální omluvenky se jménem, podpisem a potvrzením Tvé účasti na programu Týdne učitelství. Dál už je to jen a pouze na Tvém vlastním zvážení, zda je lepší účastnit se plánované výuky v povinném předmětu, či navštívit Týden učitelství 🙂

 Kde že to ten Týden učitelství je?

Akce proběhne na půdě Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. Z velké části využíváme dvou místností B2.11. a B2.12., které naleznete v budově B2 na Arna Nováka, což je v tom areálu, kde je obří knihovna a ještě větší jeřáb na dvorku.

 Můžu přijít, i když nejsem student/ka učitelství?

ANO! Celý program Týdne učitelství je otevřený pro širokou veřejnost.

 Můžu přijít, aniž bych se registroval/a k programu na vašem skvělém webu?

Registrace je tím nejlepším řešením, aby lektoři předem věděli, s kolika účastníky se setkají a mohli tomu uzpůsobit svůj plán. Avšak i bez registrace přijď a od lektora zjisti, zda se  vejdeš do učebny. Není-li kapacita zvoleného workshopu zaplněna, pak je vysoce pravděpodobné, že Tvé účasti nic bránit nebude.  

Co mám dělat, když se mi extrémně líbí nějaký program, který už má naplněnou kapacitu?

Stane-li se tento hororový scénář pravdou, nezoufej! Přihlas se na čekací listinu a máš vystaráno. Všem přihlášeným z čekací listiny poté pošleme email s osobní pozvánkou na workshop ve chvíli, kdy se místečko v programu uvolní.

 Co mám dělat, když jsem se zaregistroval/a a nemohu přijít?

Bylo by fér se neprodleně z programu odhlásit, aby se na něj mohli přihlásit další zájemci. Tímto Vám všem předem děkujeme za to, že jste fér a ohleduplní k ostatním! 🙂

Co když vím, že mohu přijít jen na část programu?

Je pravdou, že některý workshop může být brzkým odchodem či pozdním příchodem narušen, zatímco jiný zůstane zcela nepoznamenán. Každopádně: cestuješ-li v týdnu domů do Aše, nechceš zmeškat autobus a zároveň ani príma program Týdne učitelství, pak Tě rádi uvidíme alespoň na části workshopu.

Chystáte pro nás kromě workshopů a diskusí také nějaký večerní program?

Ano, na kulturu jsme rozhodně nezapomněli! Ve středu 26.4. v 19 hod. máte možnost shlédnout vystoupení improvizační skupiny Impro Džow. Těšíme se!

S kým můžu mluvit, když mám nutkavou potřebu se na něco důležitého zeptat?

Na veškeré dotazy, chytré i hloupé, dlouhé i krátké, závažné i legrační rádi odpovíme na našich mailech. Měj tedy na paměti, že v případě Týdne učitelství platí: mlčeti stříbro, psáti zlato!
Ingrid Čejková – cejkova@phil.muni.cz
Klára Šlapalová – 363130@mail.muni.cz